top of page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurumumuz 2013 yılında Avrupa Birliği, TKDK, KOSGEB,KUDAKA, Dünya Bankası vb. fon lardan yararlanmak sureti ile yatırım yapmak isteyen müteşebbislere ve yatırımcılara profesyonel danışmanlık hizmetleri vermek sureti ile kuruldu.

 

Amacımız özellikle Anadolu'da fon desteği almak isteyen adaylara bu konuda yakından ve yerinde destek olmak, projelerinin hayat bulması amacıyla doğru ve prosedürlere uygun çözümler üretmek, geçmişte bu tip bir deneyimi olmayan, fakat girişimci ruha sahip işletmecilerin hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

 

Ekibimizde İnşaat Mühendisleri, Ziraat Mühendisleri, Teknik Mühendisler,  İşletmeciler, Teknoloji Danışmanlarımız, Uzman analistler ve Proje Yöneticilerimiz den oluşan profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. 

Yönetim kadromuz ile Linked-in üzerinden iletişime geçebilir, iş bağlantılarınıza ekleyebilirsiniz:

https://tr.linkedin.com/in/mukremin

erzincanproje-logoset0-mini-kare.jpg
Neden Biz ?

Avrupa Birliği Tarafından sağlanan fonlar ve hibe programları, KOSGEB karşılıksız/koşullu fonları, TÜBİTAK ve Dünya Bankası destekli fonlar ile kendi işini kurmak isteyen müteşebbislere, yatırımcılara ve şahıslara bu kaynakları kullanarak projelerini hayata geçirme imkanı sağlıyoruz. 

 

Proje fikirleri yatırımcılar tarafından gelebildiği gibi, belirli bir amaca yönelik tahsis edilen fonlar doğrultusunda alternatif projeleri oluşturuyor, yazıyor ve değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilecek duruma getiriyoruz.

 

Bunun yanında projelerin yürütülmesi ve başarıyla sonuçlandırması sürecinde de koordinatörlük ve ya danışmanlık görevlerini üstlenerek yer alabiliyoruz. 

2013 yılı itibari ile yeni proje ofisimizin Erzinca'da faaliyete geçmesi ile birlikte yerinde ve daha hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Ne Yapıyoruz ?

Bir proje fikriniz mi var? Ya da toplumsal fayda yaratmak istediğiniz bir konu başlığında bu konuyla ilgili ne yapılabileceğini tartışmak, bu konuda somut bir fayda ortaya çıkaracak bir proje hazırlamak düşüncesinde misiniz?  Ve ya kabul edilmiş bir projeniz var ve bu projenin yürütülmesi aşamasında yardıma mı ihtiyacınız var? Tüm bu süreçlerde Avrupa Proje'den destek alabilirsiniz. 

Projelerde sizinle birlikte neler yapıyoruz ;

 

    · Bir proje fikrinin üretilmesi,

    · Hangi programa başvurulabileceğinin tespiti,

    · Projenin yazılması ve takibi,

    · Projenin sözleşme aşamalarının yönetilmesi,

    · İnsan Kaynaklarının temini ve yönetilmesi

    · Projenin yürütülmesi, raporlandırılması,

    · Projenin sonuçlandırılması

Soru Sormak / Bilgi Almak İçin
FORMU DOLDURUNUZ

Mesajınız başarıyla gönderildi, en kısa süre içerisinde size ulaşacağız.Teşekkürler...

ADRESİMİZ /
BİZE ULAŞIN
Adres:
 

Fevzipaşa Caddesi. Büyük Çarşı İş Merkezi (No:35) . Kat :3 No: 316

Erzincan - 24030

info@erzincanproje.com

 

Tel: +90 535 747 61 99

       +90 446 212 44 60

 

www.erzincanproje.com

Gizlilik İlkesi
 

Tarafımıza ilettiğiniz bilgiler ve form doldurduğunuzda "Gönder'"e tıklayarak, bilgilerinizi kendi gizlilik ilkesi doğrultusunda kullanmayı kabul eden Erzincan Proje Danışmanlık Sayfasına göndermeyi kabul edersiniz.

Erzincan Proje ayrıca bilgilerinizi, reklamlar için otomatik doldurulan formlar dahil olmak üzere Gizlilik İlkesi doğrultusunda kullanacaktır. 

Deneyimlerimiz & Aldığımız Sonuçlar

Bugüne kadar fizibilitesine ve proje yazımlarına destek olduğumuz 5 Milyon TL'nin üzerinde bedelli proje hayata geçmiş, yatırımcılara kaynakların açılmasında profesyonel destek sağlanmıştır.

Diğer yandan,kabul sürecinde olan projelerimiz ve halihazırda vermiş olduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.

Şu ana kadar sonuçlanmış ve şu an devam eden projelerimizden bazılarınıaşağıdaki bölümde yer alan Referanslarımız kısmından inceleyebilirsisiniz.

Referanslarımızdan Gelenler;

“Projemizin daha fikir aşamasından itibaren, tamamlanana kadarki tüm süreçlerde gece gündüz bizimle birlikte çalışan proje danışmanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Proje sonuçlanmış olmasına rağmen hala aynı özveri ile en küçük problemlerimizde bile bizi yalnız bırakmadıkları içinde ayrıca teşekkür ederiz.”

 

Yüce Tavukçuluk, Broiler Tesisi,

Halil İbrahim YÜCE

“İŞ Geliştirme Merkezi Bünyesinde, bölgemizde bir ilk olan ıslak mendil üretimine yönelik projemizin KOSGEB girişimcilik desteği dahilinde hem hazırlanması hem de onayına müteakip sonrasında ajans desteği ile yatırımımızın büyümesinde bize destek olan Erzincan Proje'ye teşekkürü bir borç biliriz.”

 

Oypa Islak Mendil ,

Gökçe & Murat YENİCE

“Bizimle hayallerimizi gerçekleştirmemiz noktasında, kendi işleri gibi işimizi ele alan, sabahlara kadar ofiste çalışıp tüm ayrıntıları bizimle birlikte düşünen ve zorlu süreçlerde bize rehber olan Erzincan Proje Danışmanlık'a çok teşekkür ederiz.”

 

Çetin Süt ve Süt Ürünleri, Süt Üretim Tesisi, Çetin Kardeşler Ltd.

“Girişimcilik eğitimleri de dahil olmak üzere, işimizi kurmamızda iş planımızın hazırlanmasında, gerekli tüm işlemlerde, projemizin onaylanması aşamasında hem bize verdikleri bilgiler, hem de iş kurma aşamalarında bize yardımcı olmaları sayesinde kendi işletmemizi kurduk ve işlerimizi yürütmeye başladık. Çok teşekkür ederiz.”

 

Maya Ticaret ,

Tuğba YÜKSEL

“Önce Girişimcilik kursunda eğitimlerimizi veren eğitmenimiz olan, sonrasında iş kurmamız ve modern makinelerle, şık ve hızlı iş yapmamızı sağlayan projemizi hayata geçiren Erzincan Proje'ye çok teşekkür ederiz.”

 

Candan Çeyiz ve Tekstil Ürünleri,

Teberik GÜRAKAN

“Kurumumuzun düzenlediği kadınlara yönelik girişimcilik eğitimlerinde, özveri ve gayretlerini esirgemeyen, uzun saatler boyu eğitimlerde tüm katılımcılarımıza cesaret ve motivasyon sağlayarak birçok girişimcinin iş kurma hayalinin gerçekleşmesine katkısı olan Erzincan Proje'ye teşekkür ederiz. ”

 

Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü

pmi-membership 2.JPG
pmi-membership 3.JPG
ukafest2020.JPG
bottom of page