top of page

Gizlilik İlkesi ve Feragatname

Kullanım şartları

Bu sitenin kullanımı, bu siteye erişim sağlamakla kabul etmiş sayıldığınız, bu bilgilerden kaynaklanabilecek uyuşmazlıklarda feragat verdiğiniz, bu bilgilere ilişkin aşağıdaki şartlara tabidir.

İçerik
Bu site kamuya olduğu gibi, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve hissedarlarımıza faydalı olabilecek Erzincan Proje Danışmanlık ve bağlı işletmelere ait bilgiler içermektedir. Doğru ve eksiksiz bilgi sunmak amacıyla her türlü çalışma yapılmıştır. Ancak Erzincan Proje Danışmanlık, burada yer alan herhangi bir bilginin doğruluğuna dair beyan veya garantide bulunmamakta olup söz konusu bilgileri güncel tutma zorunluluğundan açıkça feragat etmektedir.

Site ve içerik, hiçbir güvence verilmeksizin “bu haliyle”, “olduğu gibi” esaslarına dayalı olarak sağlanmaktadır. Erzincan Proje Danışmanlık ve bağlı işletmeleri, içeriğin veya bizzat sitenin doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği, ihlal durumunun olmaması, sahipliği, ticari elverişliliği veya belirli bir amaca uygunluğuna dair garanti vermemektedir ve bu şekilde ifade edilen veya belirtilen güvencelerin hiçbirini kabul etmemektedir. Erzincan Proje Danışmanlık, site içeriğinin bulaşıcı veya zararlı özellikler taşıyan virüsler, solucanlar veya diğer kodlar içermediğine dair garanti vermemektedir.

Diğer web sitelerine bağlantı

Bu site, üçüncü taraflara ait diğer web sitelerine bağlantı vermektedir. Bu tür üçüncü taraf sitelerine ait içerikler, Erzincan Proje Danışmanlık’ın kontrolünde olmayıp söz konusu bilgi veya içerikten Erzincan Proje Danışmanlık sorumlu tutulamaz ve sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu tür üçüncü taraf sitelerine bağlantı verilmesi, Erzincan Proje Danışmanlık’ın üçüncü taraf siteyi veya üçüncü taraf sitede tanıtılan, sunulan veya satılan herhangi bir ürünü onayladığı veya bu tür sitelerin bilgisayar virüsleri veya zararlı özelliğe sahip herhangi bir şey taşımadıkları anlamına gelmemektedir. Herhangi bir üçüncü taraf sitenin kişisel verileri toplaması veya kullanmasına dair tarafımızca hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. Buna ek olarak üçüncü taraf reklamlarının doğruluğu veya hatalı oluşuna dair hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Telif Hakkı

Bu web sitesinde sergilenen materyalleri; telif hakları, marka ve diğer tescilli uyarılarının tümüne riayet etmek ve bağlı kalmak kaydıyla, yalnızca ticari olmayan amaçla ve kişisel kullanım için indirebilirsiniz. Metinler, resimler, işitsel ve görsel materyaller dahil olmak üzere bu web sitesine ait içeriği Erzincan Proje Danışmanlık’ın yazılı izni olmaksızın kamusal veya ticari veya haberleşme amaçlarıyla hiçbir şekilde kopyalayamaz, yeniden üretemez, yeniden yayımlayamaz, yükleyemez, paylaşamaz, aktaramaz veya dağıtamazsınız.

Gizlilik bildirimi

Onayınız olmadan e-mail adresinizi asla satmayacağız veya web sitelerimizde bulunan kişisel verilerinizi asla takip etmeyeceğiz. Aşağıda yer alan tam gizlilik politikasını okuyunuz.

İşletme bilgileri
 

ERZİNCAN PROJE DANIŞMANLIK

Fevzipaşa Caddesi. Büyük Çarşı İş Merkezi. Kat :3 No: 316

24030 - Erzincan

info@erzincanproje.com

Mobile Tel:  +90 535 747 61 99  / +90 551 597 70 78

Ofis Tel: +90 446 212 44 60

www.erzincanproje.com

 

Fevzipaşa V.D. / Erzincan

adresinde kayıtlı olan bir işletmedir.

 

Gizlilik bildirimi

Bu gizlilik politikası, gizliliğinize ne kadar önem verdiğimizi açıklamak üzere hazırlanmıştır. Erzincan Proje Danışmanlık web sitelerine gerçekleştirilen her bağlantıdan ne tür bilgiler aldığımızı açıklayacaktır. Erzincan Proje Danışmanlık’a ait herhangi bir web sitesini ziyaret etmekle bu Gizlilik Politikası’nda tanımlanan kriterleri kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde paylaştığınız bilgiler
Genel olarak bütün Erzincan Proje Danışmanlık web sitelerini isimsiz/kimliği belirsiz bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. Ancak:

  1. Bir hizmet sipariş ettiğinizde, soru ilettiğinizde, bültene üye olduğunuzda, yorum yaptığınızda vb. mevcut ve gelecek taleplerinizi göz önünde bulundurarak sizinle iyi bir iletişim kurmak amacıyla bu bilgileri saklarız.

  2. Web sitelerimize bağlandığınızda bağlantı yolu, günün saati vb. kişisel olmayan bilgileri web sitelerimizi düzenli olarak geliştirmemizi ve bu sayede size sunduğumuz hizmet kalitesini artırmamızı sağlayacak istatistiksel amaçlarla takip ederiz. Bu bilgiler bize, sizinle veya kuruluşunuzla ilgili herhangi bir kişisel bilgi sağlamamaktadır.


Topladığımız bilgilerle ne yapıyoruz?
Yukarıda belirtildiği gibi topladığımız bilgiler şu şekilde kullanılmaktadır:

  1. Talep ettiğiniz bir hizmeti yerine getirebilmemiz için gerekli durumlarda iletişim verileriniz Erzincan Proje Danışmanlık tüm iştirakleri paylaşılır.

  2. Talep ettiğiniz bir hizmeti yerine getirebilmemiz için gerekli durumlarda iletişim verileriniz, alt yükleniciler ile paylaşılabilir.

  3. Erzincan Proje Danışmanlık kendini koruma ihtiyacı duyduğunda iletişim verileriniz resmi makamlar ile paylaşılabilir.

  4. İletişim verileriniz, üçüncü taraflara hiçbir zaman satılmayacaktır.

  5. İletişim verileriniz doğrultusunda size duyuru, tanıtım, reklam çalışmalarımız doğrultusunda SMS, e-mail ya da posta vb. vermiş olduğunuz bilgilerden ulaşabiliriz.


Çerezler
Erzincan Proje Danışmanlık Group web siteleri, dil tercihleri ve Google Analytics hizmeti tarafından ziyaretçiler hakkında isimsiz bilgilerin toplanması gibi bazı özel durumlarda çerezleri kullanır. Yukarıda belirtildiği üzere, toplanan bilgiler Erzincan Proje Danışmanlık bünyesinde özenle korunmaktadır.

Üçüncü taraf web sitelerine bağlantı
Erzincan Proje Danışmanlık, üçüncü taraf web siteleri tarafından gizliliğinize ilişkin gerçekleştirilen işlemleri kontrol etmez ve sorumluluğunu üstlenmez.

Soru Sormak / Bilgi Almak İçin
FORMU DOLDURUNUZ

Mesajınız başarıyla gönderildi, en kısa süre içerisinde size ulaşacağız.Teşekkürler...

ADRESİMİZ /
BİZE ULAŞIN
Adres:
 

Fevzipaşa Caddesi. Büyük Çarşı İş Merkezi. Kat :3 No: 316

Erzincan - 24030

info@erzincanproje.com

 

Tel: +90 535 747 61 99

       +90 446 212 44 60

 

www.erzincanproje.com

Gizlilik İlkesi
 

Tarafımıza ilettiğiniz bilgiler ve form doldurduğunuzda "Gönder'"e tıklayarak, bilgilerinizi kendi gizlilik ilkesi doğrultusunda kullanmayı kabul eden Erzincan Proje Danışmanlık Sayfasına göndermeyi kabul edersiniz.

Erzincan Proje ayrıca bilgilerinizi, reklamlar için otomatik doldurulan formlar dahil olmak üzere Gizlilik İlkesi doğrultusunda kullanacaktır. 

bottom of page