HİBE VE DESTEK PROGRAMLARI

Soru Sormak / Bilgi Almak İçin
FORMU DOLDURUNUZ

KOSGEB Girişimcilik Destekleri ve Uygulanan Bazı Projelerimizden Görünümler;

TKDK Projelerimizden Görünümler

ÖNEMLİ DUYURULAR & HABERLER
Please reload

TKDK / IPARD
Tarım, Hayvancılık, Kırsal Turizm Projeleri

 

101-1: Süt Üreten Tarımsal İşletmelere Yatırım

101-2: Et Üreten Tarımsal İşletmelere Yatırım

103-1: Süt ve Süt Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması

103-2: Et ve Et Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması

103-3: Meyve ve Sebzelerin İşlenmesi ve Pazarlanması

103-4: Su Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması

302-1: Çiftlik Faaliyetleri (Arıcılık, Süs, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler vb.)

302-2: Yerel Ürünler ve Mikro İşletmeler (Tulum Peyniri, Yöresel rünler, El Sanatları vb.)

302-3: Kırsal Turizm (Otel, Kırsal Restoran vb.)

302-4: Kültür Balıkçılığının Geliştirilmesi

 

TKDK -IPARD Projelerinde Erzincan ilinde sunulan ve onaylanan ilk TKDK projesi dahil olmak üzere , Erzincan Proje Danışmanlık tarafından hizmet alan onlarca yatırımcıya ait onaylanmış ve yatırımı sonuçlanarak AB'den geri ödemesi alınmış birçok proje bulunmaktadır.

KOBİ'lere ve KAMU Kurumlarına Yönelik Bölgesel Yatırımlar

 

- Kar amacı güden İşletmelere yönelik, üretim ile ilgili projeler, makine alımları, çevresel iyileştirmeler, enerji yatırımları, turizme yönelik yatırımlar, kapasite arttırımı, yeni ürün geliştirme, ürün çeşitliliği, belgelendirmeler, pazarlama ve satışa yönelik faaliyetler vb. alanlarda KUDAKA ve bölgesel ajanslar destek vermektedir.

- Kar amacı gütmeyen Kamu vb. kurumlar altyapı iyileştirmeleri, yenilenebilir enerji yatırımları, kamusal yatırımlar  konusunda KUDAKA ve bölgesel ajanslardan destek alabilmektedir. 

 

Erzincan Proje Danışmanlık, birçok ajans projesini başarıyla yürütmüş ve sonuçlandırmıştır.

 

Üretime yönelik projeler ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik (güneş enerjisi) gibi projeler bir ilk olarak bölgede örnek teşkil etmektedir.

Bunun dışında farklı sektörlerde makine ekipman ihtiyacı olan birçok yatırımcı da destek alarak işletmelerinde kapasitelerini arttırmıştır.

KOBi'lere Yönelik Hibeler, Destekler, iş Planı ve Girişimcilik

 

KOSGEB, Küçük ve Orta Ölçekli mevcut işletmelere yönelik birçok destek sunmaktadır. Nitelikli Personel desteği, Tanıtım, Eğitim ve Danışmanlık destekleri, AR-GE İnovasyon, Kobi Proje Desteği, Yurt Dışı İş Gezisi Desteği, Yurtiçi Fuar Desteği, İş Birliği Güç Birliği ve birçok destek kalemi ile bu işletmelere destek verilmektedir.

 

Ayrıca ilk kez iş kuracak girişimcilere yönelik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri verilmekte ve sonrasında Girişimcilik Destek Programı ile bu girişimcilere işlerini kurmaları noktasında destek olmaktadır.

Erzincan Proje Danışmanlık, 2000'in üzerinde girişimci adayına eğitim vermiş,

200 işletmenin üzerinde girişimciye işlerini kurmaları noktasında İş Planlarını nasıl hazırlayacaklarından, pazarlama ve satış süreçlerine kadar, projelerini sunmalarına işlerini hayata geçirmelerinde yardımcı olmuştur.

 

ADRESİMİZ /
BİZE ULAŞIN
Adres:
Erzincan Proje Danışmanlık
Fevzipaşa Caddesi. Büyük Çarşı İş Merkezi(No:37). Kat :3 No: 316

Erzincan - 24100

info@erzincanproje.com

 

Tel: +90 535 747 61 99

        +90 551 597 70 78

        +90 446 212 44 60

 

www.erzincanproje.com

----------------------------------------
Erzincan Proje Danışmanlık "TKDK" ile "TSE" Tarafından Düzenlenen Eğitim ve Sınav Programını Başarıyla Tamamlamıştır
ve 
Erzincan'da TSE Onaylı
"IPARD Proje Danışmanı Sertifikası"na "
Sahip ilk Danışmanlık Firmasıdır
TKDK IPARD Proje Danışmanı
Erzincan Proje Danışmanlık Dünyanın En Saygın ve Metodoloji Belirleyen Kurumu Konumundaki Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü Üyesidir
Project Management Institute- PMI
Erzincan Proje Danışmanlık
Türkiye'nin Hibe Proje Danışmanlığı Konusudaki Proje Derneği
Proje Danışmanları derneği Üyesidir

Projelerimizden Bazı Örnekler;

KUDAKA - Erzincan İŞGEM Güneş Enerjisi İle Elektrik Üretimi Projemiz

2014

KUDAKA (Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı)'na sunulan Yerel Kapasitenin Arttırılması Mali Destek Programı çerçevesindeki projemiz, onaylanarak bölgede bir ilk olma özelliği ile sözleşme imzalamıştır.

Proje dahilinde İŞGEM'deki işletmelerin enerji girdi maliyetlerinin azalması ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı konusunda örnek olunması düşünülmüştür.

TKDK IPARD - 100 Baş Sağmal İnek (233 Başlık) Süt İnekçiliği Tesisi Projemiz

2014

TKDK, 101-1 Süt Üreten Tarımsal İşletmelere Yatırım kapsamında 233 başlık süt üretimine yönelik Ahır, Süt Sağım Ünitesi, Makine Ekipman, Yem,Silaj Deposu, Gübre Deposu, Çevre Yollar, İdari Birimler, Revir, Doğumhane gibi bölümlerin tamamını kapsayan IPARD projesi onaylanmış, başarıyla yürütülmektedir. Hibe tutarı KDV'den muaf %65'dir.

TKDK-IPARD 40 Bin Kapasiteli Broiler Tavuk Üretim Tesisi Projemiz

2013

101-2: Et Üreten Tarımsal İşletmelere Yatırım kapsamında, Tavuk Broiler üretimine yönelik, 40 bin kapasiteli tavuk kümesi inşaat yapımı, makine donanım alımını içeren IPARD projesi, başarılı bir biçimde yapılmış, sonuçlandırılmış, TKDK tarafından geri ödemesi kesintisiz bir biçimde gerçekleşmiştir. Hibe tutarı KDV'den muaf %65'dir. Proje tamamlanmasına müteakip üretime başlanmıştır.

TKDK-IPARD Arıcılık Projelerimiz

2013-2014

TKDK-IPARD 302-1: Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve Geliştirilmesi Programı çerçevesinde, 10'larca çiftçi kovan, traktör, römork, karavan ihtiyaçlarını KDV hariç %50 hibe desteği ile almış, arıcılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çağlayan Turistik Restoran Tesisi (TKDK-IPARD)

2014

Çağlayan Bucağında TKDK IPARD destekleri kapsamında yapılan Aile Restoranı projesinde yürütme ve ÖTP aşamalarını sonuçlandırdık.

 

Fiducia Meyve Kurutma Tesisi KOSGEB Destekli

2014

Erzincan'ın Yöresel ürünlerinden oluşan taze meyvelerin ve sebzelerin  kurutulması ve paketlenmesi ile, hem yerel pazarda hem de ulusal pazarda sağlıklı gıda ürünlerinin üretilmesine yönelik tesis Çağlayan Bucağında KOSGEB desteği ile kuruldu.

Please reload

Referanslarımızdan Bazıları;

“Projemizin daha fikir aşamasından itibaren, tamamlanana kadarki tüm süreçlerde gece gündüz bizimle birlikte çalışan proje danışmanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Proje sonuçlanmış olmasına rağmen hala aynı özveri ile en küçük problemlerimizde bile bizi yalnız bırakmadıkları içinde ayrıca teşekkür ederiz.”

 

Yüce Tavukçuluk, Broiler Tesisi,

Halil İbrahim YÜCE

“İŞ Geliştirme Merkezi Bünyesinde, bölgemizde bir ilk olan ıslak mendil üretimine yönelik projemizin KOSGEB girişimcilik desteği dahilinde hem hazırlanması hem de onayına müteakip sonrasında ajans desteği ile yatırımımızın büyümesinde bize destek olan Erzincan Proje'ye teşekkürü bir borç biliriz.”

 

Oypa Islak Mendil ,

Gökçe & Murat YENİCE

“Bizimle hayallerimizi gerçekleştirmemiz noktasında, kendi işleri gibi işimizi ele alan, sabahlara kadar ofiste çalışıp tüm ayrıntıları bizimle birlikte düşünen ve zorlu süreçlerde bize rehber olan Erzincan Proje Danışmanlık'a çok teşekkür ederiz.”

 

Girşah Süt ve Süt Ürünleri Ltd, Erzincan Ziraat Odası Başkanı, Tamer Geyik

“Önce Girişimcilik kursunda eğitimlerimizi veren eğitmenimiz olan, sonrasında iş kurmamız ve modern makinelerle, şık ve hızlı iş yapmamızı sağlayan projemizi hayata geçiren Erzincan Proje'ye çok teşekkür ederiz.”

 

Candan Çeyiz ve Tekstil Ürünleri,

Teberik GÜRAKAN

“Girişimcilik eğitimleri de dahil olmak üzere, işimizi kurmamızda iş planımızın hazırlanmasında, gerekli tüm işlemlerde, projemizin onaylanması aşamasında hem bize verdikleri bilgiler, hem de iş kurma aşamalarında bize yardımcı olmaları sayesinde kendi işletmemizi kurduk ve işlerimizi yürütmeye başladık. Çok teşekkür ederiz.”

 

Maya Ticaret ,

Tuğba YÜKSEL

“Kurumumuzun düzenlediği kadınlara yönelik girişimcilik eğitimlerinde, özveri ve gayretlerini esirgemeyen, uzun saatler boyu eğitimlerde tüm katılımcılarımıza cesaret ve motivasyon sağlayarak birçok girişimcinin iş kurma hayalinin gerçekleşmesine katkısı olan Erzincan Proje'ye teşekkür ederiz. ”

 

Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü

© 2020 by Solitech. Proudly created with Solitech  >>>  Call us / Bizi arayın:+90 535 747 61 99 >>>  Follow us / Takip Edin :

 

Fevzipaşa Caddesi. Büyük Çarşı İş Merkezi(No:37). Kat :3 No: 316 - Erzincan - 24100

info@erzincanproje.com - Tel: +90 535 747 61 99  +90 446 212 44 60

www.erzincanproje.com

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
KOSGEB Fiducia Meyve Kurutma